Pobyt v Jeseníkách

V týdnu od 12.6. do 16.6. se třídy 2.B a 3.A společně zúčastnily školy v přírodě v Jeseníkách v hotelu Neptun. Celý týden paní učitelky pojaly tematicky a už dlouhé týdny před odjezdem plánovaly program, aby si děti užily nezapomenutelný týden. Paní učitelky třídy rozdělily na dva týmy, jeden tým byli Římané a druhý Galové (jako v pohádce Asterix a Obelix) a společně se během pěti dnů snažily získat území pomocí bojových her, mezi které patřil například boj se štíty, hra pašeráci nebo hledání vlajky.

Veškeré hry a aktivity se i přes častou nepřízeň počasí podařilo realizovat venku, děti se tak mohly vyřádit a nadýchat čerstvého vzduchu. Když počasí nepřálo, v místní klubovně si děti užily hry, které pro ně připravily paní vychovatelky. Celý týden byl zakončen rozdáním odměn za vzorné chování, uklizený pokoj i vyhranou bitvu o území a odpoledne si děti zatančily na diskotéce.

Během celého týdne se o děti i o paní učitelky krásně staral personál hotelu a děti si pochvalovaly i dobré jídlo z místní kuchyně. Věříme, že se dětem v Jeseníkách líbilo a nabraly energii na poslední dny ve škole.

Fotografie najdete zde.