Motoršou – Kaskadérský den pro děti

Už popáté pro nás pan Marcel Hon s týmem svých spolupracovníků připravil úžasnou motoristickou akci. Děti z 1. až 4. tříd a ze 7.B mohly sledovat perfektní kaskadérské výkony. Malý Tobík Hon z 1.B se předvedl na motorce i na čtyřkolce, Sebík Hon ze 7.B pořádně roztočil svou čtyřkolku a pak se předvedl na své motorce mistr světa pan Adam Peschel. Na některé kousky jsme se dívali doslova s otevřenou pusou.

Bohužel jsme tentokrát byli ochuzeni o ukázku jízdy v terénu, protože v prostoru, kde kluci minule jezdili, probíhají stavební přípravy.
Pak jsme si mohli prohlédnout ostatní stroje – motorky, čtyřkolky i džípy. A nejen prohlédnout, mohli jsme se i svézt. Fronty zájemců stály u všech druhů strojů a nebylo jich konce. Rozkošný byl zejména malý Tobík Hon, který svezl postupně všechny své spolužáky a spolužačky z 1.B.
Pan Hon myslel i na naše bříška – dostali jsme občerstvení a nakonec i upomínkové předměty.
Díky všem organizátorům akce jsme si všichni trochu odpočinuli od školních starostí. Stále nás překvapuje, jak ochotně a obětavě všichni připravují program pro naše děti.

Počasí nám přálo, občerstvení bylo vynikající, děti byly hodné a náramně se bavily – takže máme za sebou další vydařenou akci. Děkujeme a prý se můžeme těšit na setkání i příští rok.

Fotografie si můžete prohlédnout v galerii