Sportovní den na Varenské

Před 10 měsíci v září jsme tam školní rok začínali a nyní v červnu jsme tam pomaličku školní rok uzavírali. Ve dnech 10. až 12. června na toto sportoviště postupně zavítali žáci 4. – 9. ročníků naší školy.

Jelikož počasí bylo kolem Medarda docela vrtošivé, v pondělí sportovce z 8. – 9. tříd déšť během dopoledne zahnal do haly. Někteří si stihli zaposilovat venku, jiní už jen uvnitř v hale. Někomu byl souzený venkovní padel či beach kurty, jiným vnitřní badminton a přehazovaná. 

V úterý měli naši nejmenší ze 4. – 5. tříd štěstí na docela příjemné slunečné počasí odpovídající počátku června, a tak si užili venkovních sportovišť (padel) a autoškolu pro děti. Uvnitř si vyzkoušeli judo a badminton. 

Ve středu už ale děti opět měly smůlu a šesťáci se sedmáky mohli sportovat hlavně uvnitř. Venku se projeli v autoškole pro děti, chvilku někteří hráli padel, ale pak už měli šanci zkusit jen vnitřní aktivity – badminton, volejbal, přehazovanou a judo. Po ukázce toho, co judisté umí, se určitě hlavně klukům líbila na konci tréninku s judisty šance naprosto legálně se poprat (dokonce pod dohledem trenéra juda a s mladými judisty).

Že si všichni svoje dopoledne nabité sportem opravdu užili (ať už hlavou nahoru, nebo hlavou dolů), se můžete přesvědčit ve fotogalerii.