EU

O nás

Kategorie: Static
AddThis Social Bookmark Button

Zpěv , hra na hudební nástroje, spolupráce se Základní uměleckou školou v Ostravě - Porubě, zkrátka hudba je specializací naší školy. Dvě speciální učebny jsou vybaveny mnoha hudebními nástroji. Ve škole pracují tři pěvecké sbory a jeden soubor instrumentální.

Koncerty a další akce všechny naše děti sbližují, obohacují a vychovávají. Tím se snažíme o citovou výchovu dětí, aby uměly být nejen konzumenty hudby, ale zejména tvůrci radosti. To je předpokladem ke studiu nejen na konzervatoři, ale i na jakékoliv střední škole. Fotografie z mnoha akcí si můžete prohlédnout ve fotogalerii

Vyučování na počítačích probíhá vmoderně a atraktivně vybavené učebně. Ve většině tříd jsou umístěny dataprojektory, na škole nechybí ani dvě Smart tabule.

Školní časopis SCool otiskuje žákovské literární a výtvarné práce. Přináší zajímavosti, aktuality ze školy, soutěže, testy i vtipy. Žákům v jejich tvorbě pomáhají vyučující.

Výtvarné práce žáků můžete vidět na nástěnkách a vitrínách v celé škole. Nejlepší z nich putují o vánocích do Norska jako náš příspěvek do humanitární akce \"Na vlastních nohou\". V rámci této akce se setkávají vybraní žáci s organizátorkou, paní Jensen, na galavečeru v Praze.

Tělesná výchova probíhá ve velké krásné tělocvičně a za příznivého počasí na velkém hřišti u školy.

O přestávkách a při čekání na výuku žáci mohou využívat automat pro výdej státem dotovaných jogurtů a mléka a také několik počítačů umístěných na chodbách.

Talentovaní žáci se mohou zapojit do různých soutěží podle svého zájmu a zaměření. Podporujeme jejich soutěživost v různých oborech (matematických, literárních, jazykových, přírodovědných, výtvarných a v neposlední řadě hudebních a tělovýchovných soutěžích).
 

Buy cheap web hosting service where fatcow web hosting review will give you advices and please read bluehost review for more hosting information.
Free Joomla Templates designed by Web Hosting Top