EU

Modernizace vybavení ZŠ na území MOb Poruba

Kategorie: Static
AddThis Social Bookmark Button

 

 

 

 

 

Modernizace vybavení ZŠ na území MOb Poruba – počítačové učebny + odborné učebny a kmenové třídy

Registrační číslo: CZ.1.10/2.1.00/08.00764

 

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Moravskoslezsko 2007-2013

 

Projekt je primárně zaměřen na modernizaci vybavení 12-ti základních škol nacházejících se na území MOb Poruba. Výstupem projektu bude dostatečné materiálně-technické vybavení základních škol s následným zkvalitněním a modernizací základního vzdělávání na území MOb Poruba tak, aby odpovídalo současné úrovni technického vývoje, moderním výukovým metodám a odpovídalo požadavkům zaměstnavatelů na trhu práce. Zároveň bude v rámci tohoto projektu vytvořeno zázemí pro poskytování komunitních služeb žáků škol.

 

Díky projektu Modernizace vybavení ZŠ na území MOb Poruba — počítačové učebny + odborné učebny a kmenové třídy spolufinancovanému Evropskou unií - Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Moravskoslezsko 2007- 2013 bylo v letošním školním roce modernizováno vybavení naší školy. Žáci se mohou učit v devíti nově vybavených odborných učebnách a kmenových třídách, do kterých byly nainstalovány počítače, LCD monitory, dataprojektory, systém ozvučení a vizualizér. Žákům a pedagogům 'školy se zlepšilo technické zázemí pro výuku, zdokonalil se přístup k novým informacím pomocí nových moderních technologií. Zpříjemnilo se i prostředí, ve kterém žáci získávají potřebné vědomosti. Celý projekt zároveň žákům umožňuje netradiční a moderní formy výuky a učení se pro ně stává o hodně zábavnější a přitažlivější. Motivuje je aktivněji se zapojit do vyučovacího procesu a dosáhnout tak lepších a kvalitnějších výsledků ve vzdělávání.

Virtuální prohlídka na stránkách MOb Poruba  

 Pokud se Vám fotografie správně nezobrazily, nemáte správně nainstalován flash. V takovém případě klikněte zde .

 

Buy cheap web hosting service where fatcow web hosting review will give you advices and please read bluehost review for more hosting information.
Free Joomla Templates designed by Web Hosting Top